Sarıbekir Ambalaj

Adres
Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi Savaştepe Yolu 7. Cadde No:2 Merkez – Balıkesir
Telefon
Faks
0266 281 14 41
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

SARIBEKİR AMBALAJ 2004 yılında Metal Ambalaj sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Ağustos 2005 yılında üretime geçen SARIBEKİR AMBALAJ’ın fabrikası Balıkesir Organize Sanayii Bölgesinde, Merkez Ofisi ise İstanbul’da bulunmaktadır.

SARIBEKİR AMBALAJ aerosol kutuları, yuvarlak 2 ve 3 parçalı hermetik konserve kutuları, kolay açılır kapaklar ve kavanoz kapakları üretmektedir.

Metal ambalaj sektöründe 50 yıllık know-how sahibi kadrosunu en son üretim teknolojileri ile bir araya getirip gelişmiş AR-GE faaliyetleri ile destekleyen SARIBEKİR AMBALAJ faaliyet gösterdiği pazarlarda güvenirlik, inovasyon ve rekabetçilik dendiğinde lider firma olmayı hedeflemektedir.

SARIBEKİR AMBALAJ Türkiye’nin yanı sıra Avrupa, Karadeniz Çevresi Ülkeler, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da önde gelen dolum firmalarının tedarikçisi durumundadır. SARIBEKİR AMBALAJ faaliyet gösterdiği metal ambalaj sektöründe, bir yandan ürün gamını genişletirken diğer yandan da farklı coğrafyalarda üretim yaparak büyümeyi planlamaktadır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ