Rota Oto Kiralama

Adres
Eski Kuyumcular Mahallesi, Lale Sk. No:4 D, 10100 Karesi/Balıkesir
Telefon
Whatsapp
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Rota Oto Kiralama “DOĞRU ROTANIZ” Rota Balıkesir Oto Kiralama Rentacar Kaskolu araçlarımız ile hizmetinizdeyiz

Firmamız, Rota Oto Kiralama adı altında 2004 yılında Balıkesir Oto Kiralama , Balıkesir araç kiralama sektörde yerini almıştır. Şirketimizin ticari politikası herzaman uygun fiyat, sınırsız hizmet, ve dürüstlüğe dayanmaktadır. Balıkesir Rota Oto Kiralama her yıl yenilenen araç filosuyla kaliteli, güvenli ve dürüstlüğe dayalı hizmet anlayışını profesyonel kadrosuyla en uygun fiyatta hizmet vermektedir. Oto Kiralama Balıkesir de en geniş çeşitleri bulabileceğiniz bir firmayız. Araçlarımızın her biri Rent a Car kaskoludur. Balıkesir Rent a Car sektöründe bakımlı ve dizel araçlarımızla hizmetinizdeyiz.

2018 model Balıkesir Mercedes Vito Kiralama da uygun fiyatlarımız , şoförlü Mercedes Vito Kiralama uygulamamız ile hizmetinizdeyiz.

Bizim için kalite demek müşterilerimize en iyisini sunabilmek, bütün beklentilere cevap verebilmektir. Hedefimiz hizmetle kaliteyi her zaman ekip ruhuyla en yüksek seviyede tutmaktır.

Rota Oto Kiralama, Globalleşen dünyanın globalleşen ihtiyaçları, günümüzde araç kiralamayı hayatımızın bir parçası haline getirmektedir. Gerek şirketlerin, gerekse bireylerin araç ihtiyaçlarını karşılayan firmamız, her sınıf araç ihtiyacınızı karşılamaktadır. Araçlarımız 0 – 3 yaş civarında olup kiraladığınız yere teslim veya bulunduğunuz yere teslim gibi değişik alternatifleri de size sunmaktadır

Şoförlü, Şoförsüz kiralayabileceğiniz araçlarımızda, bütün hizmetlerimizde olduğu gibi ekstra temizlik ve konforu bulacaksınız.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ