Paşa Çiçekçilik

Adres
Dumlupınar Mh., Anafartalar Cd No:74, Balıkesir
Telefon
Whatsapp
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Paşa Çiçekçilik, \\\\\\\”Balıkesirdeki Çiçekçiniz\\\\\\\\\” sloganı ile klasik çiçekçilik anlayışının dışına çıkmak ve bu yöndeki ihtiyaca cevap vermek amacıyla 1999 yılında kurulmuştur.

Sanal mağazacılık sektöründeki gelişmeleri sürekli takip eden Paşa Çiçekçilik, 2002 yılında www.pasacicek.com online alışveriş sitesini kurarak, Vip kalitede online çiçekçilik için ilk adımı atmıştır.

Bu süreçten itibaren, tasarladığımız her ürün sektörde beğeni toplamış ve sektörün aranan ürünleri arasında yerini almıştır. Örneğin, Kutu Tasarımları, Bonsai, terrarium ve minyatür bahçe uygulamalarında gerçekleştirdiğimiz tasarımlar çiçek modasının trendlerini belirlemektedir.

Ürünlerimizde kullandığımız çiçekler, dünyanın dört bir yanından ülkemize gelen en kalite ürünler araasından özenle seçilmekte, en kaliteli malzemeler kullanılarak sizlerin beğenisine sunulmaktadır.
Ürünlerimizi geliştirdiğimiz süreç içerisinde markalaşma, şubeleşme, eğitim, teknoloji ve lojistik konularında da yeni yatırımlar yapıyor, sürekli yenilenerek dinamizmimizi işimizin her alanına yayıyoruz.

Hedefimiz, Vip kalitede çiçeklerimizle, her geçen gün daha fazla insanı gülümsetebilmek…

Bunun için var gücümüzle çalışıyoruz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ