Komando Av

Adres
Hisariçi Mah. Ahmet Toprak Cad.No:9 / Merkez - Balıkesir
Telefon
Faks
0266 2434764
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Komando Av  A.Ş., İbrahim ŞEREMET tarafından 1980 yılında Balıkesir’ de kurulmuştur. Firmamızın kuruluş amacı ; Türkiye avcılarına, balıkçılarına ve diğer doğa sporları meraklılarına, dünya standartlarında silah , av ve doğa sporları ekipmanı sunmaktır.

Komando Av  A.Ş. kuruluşundan günümüze uluslararası ve yerel pazardaki birçok ünlü markanın temsilciliğinin yanı sıra ithalat – ihracat ve dağıtımını yapmaktadır.

Avcılık, atıcılık, balıkçılık ve doğa sporları malzemeleri sektörünün önde gelen firmalarından olan Komando Av’ ın faaliyet ilkelerinin temelini koşulsuz müşteri memnuniyeti oluşturur. Şirketimizin ana misyonlarından birisi de dünyanın en yeni ve kaliteli ürünlerini Türk tüketicisi ile buluşturmaktır.

Komando Av, sektöründeki tüm yenilikleri size anında sunmaya devam edecektir.

VİZYONUMUZ
  • Her yerde her zaman sıfır zarar politikasını benimsemek, güvenlik ve çevre bilinci ile bu kültürü yaymak.
  • Müşterilerle uzun vadeli bağlılıklar sağlayarak ortak kaynaklar oluşturmak, bu kaynakları sağlıklı ve düzgün kullanmak.
  • Satış öncesi ve sonrasında, müşteri memnuniyetini etkin bir şekilde devam ettirmek.
  • Hedef pazarlarda tüm çalışanlarla birlikte sürekli gelişme etkinlikleri yaparak pazar payını arttırmak.
  • Av, silah ve doğa sporları konusundaki liderliğini sürdürmenin yanı sıra patlayıcı üretimi, depolama satış ve hizmetler konusunda da bölgesel lider olmak.?
  • 2018 yılında av ve malzemeleri pazarında lider,  patlayıcı pazarındaki payımızı ise 30% seviyesine çıkartmak.
MİSYONUMUZ
  • Müşteri ilişkilerinden pazar beklentilerine ve teknolojik gelişmelere, kadar her alanda araştırmacı, gelişimci bir yönetim anlayışı ve politikasıyla, öncelikle ülkemiz olmak üzere dünya Avcılarına, doğa sporları yapan insanlara yüksek standartlarda Av ve doğa spor malzemeleri sunmak,
  • Patlayıcıları, güvenli-kaliteli ve müşteri ihtiyaçlarına göre üretmek, Patlatma hizmetleri de dahil olmak üzere her alanda standartlara uymak. Topluma ve çevreye katkı sağlayacak faaliyetler yapmak.
  • Hedef ve stratejilerimiz doğrultusunda müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini, iyi takip ederek, onlara kaliteli,  güvenilir ürün ve hizmetler sunmak.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ