Durmaz Alabalık

Adres
Edremit yolu üzeri ivrindi / BALIKESİR
Telefon
Whatsapp
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

1992 Yılında sezonluk olarak iki arkadaşın girişimiyle bu işe başlanır. Edremit yolundaki ormana yakın piknik, mesire yeri işletmeciliğine başlayan Hüseyin Durmaz; alkollü olan işletmesinde zaman ilerledikçe vicdanen bir rahatsızlık duymaya başlar ve bu durumdan kurtulmak için hesaplar yapmaya başlar.

Durmaz Alabalık – 1 de ki kaynak suyunun olduğu yeri keşfeder ve neden alkolsüz bir işletmeyi burada çalıştıramayayım şeklinde düşünüp hayal etmeye başlar. Çünkü 1996 yıllarda kimse alkolsüz bir restaurant açmanın hayalini bile kuramazken o böyle bir girişim yapmaya karar verir ve alkollü işletmenin en verimli döneminde vicdanının sesini dinleyerek bu hayalini gerçekleştirmeye karar verir. Bataklık halinde olan şimdi ki Durmaz Alabalık – 1 in yerini canlandırarak çoluk çocuk rıskını kazanabilmeyi hedefler.

(1996) Durmaz alabalık – 1 de ilk işe başladığı yıl tüm emek ve uğraşını gelen sel alır götürmesi, işletmenin anayoldan içeride kalıyor olması, birde alkolsüz bir restaurant olmasından dolayı rağbetin az olması onu yıldırmaz. Müşteriyi zamana yaymak ve sabırlı olmak gerektiğini düşünen Hüseyin Durmaz; ilave olarak bu işinin yanında birde pazarlara balık satmaya çıkar. O kış zor geçmiştir, eski çevresinden arkadaşları yanlış iş yaptığını söyleyerek onu hep eleştirirler. Ama o alkolsüz işletmesinde istikrarı yakalamak adına ailesi ile aynı ortamda çalışmak istemesi onu ayakta tutmuştur. 3 Yıl gibi bir zaman sadece yeni işletmesinin düzenini oturtmakla geçmiştir. Günümüze bakıldığında hayallerinin bile ötesine geçen bir işletme sahibi olması hala mutluluk sebebidir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ